Kam se jednou podívám ,ehm ..

5. března 2011 v 14:35 | Lady Nataly |  Moje maličkost

Abych nějak začala ,eh. Ráda poznávám a objevuju nové ,ať už věci ,jídla ,zážitky či zkušenosti. Někdy bych nejraději procestovala celý svět. Hm ,asi ne " někdy " ,ale " vždy ". Každá země ,i kdyby byla sebemenší a naprosto neznámá má jakési kouzlo a něco ,co ji činí vyjimečnou. Proto jsem vypsala jen některá místa ,kam bych ráda v budoucnu nahlédla. Kdybych je měla vypsat všechna ,byli bychom tu nekonečně dlouho.

USA

No ,kdo by se tam nechtěl jednou podívat. USA je takový středobod všeho dění. Je tu spoustu zajímavých míst ,která bych chtěla navštívit , Empire State Building, Times Square, Socha svobody, Central park ,Golden gate ,muzea a je toho mnohem více. Nejraději bych navštívila i každé město ve Spojených státech ,ale podívat se musím alespoň do New York ,San Francisco, Los Angels ,Chicago, Phoenix ,Boston, Seattle ,Nashville ,Las Vegas, Washington, Miami ,kdybych tu měla jmenovat všechna města v Americe která bych ráda navštívila ,bylo by to na dlouho. Všechny státy v Americe jsou nádherné ,od Texasu až po Kalifornii Ráda bych v budoucnu v USA ,třeba žila nebo se tam zdržela déle. Když jste v Americe ,máte pocit že celý svět Vám leží u nohou. Jste tu někdo a dá se tu žít nádherný život a něčeho dosáhnout ,proslavit se. Amerika je má vysněná země. Nádherná země ..


Anglie

Další úžasná země ,do které bych ráda jednou zavítala. Anglie mi přijde hrozně starobylá a naprosto mě fascinují její památky jako Stonehenge ,jedna z největších světových muzeích ,Big ben .. Určitě bych se ráda svezla na London Eye ( velkém londýnském oku ) ,zašla na lahodné Starbucks coffee nebo se jen tak procházela po Anglii. Měla jsem i možnost do Anglie jet ,ale raději pojedu až další rok. Stejně se musím ještě zlepšovat v Angličtině ,ale už ted se těším a ráda bych se v Anglii zdržela co nejdéle ..


Austrálie

Austrálie je úžasná země ,no vlastně spíše kontinent. Znám spoustu lidí ,kteří by do Austrálie nikdy nejeli ale já bych tam jela třeba hned. Australská města nejsou příliš známa ,asi jako sama Austrálie. Mezi města v Austrálii do kterých bych se chtěla jednou podívat je Melbourne ,Brisbane ,Canberra ,Sydney .. Na pobřeží Austrálie se nachází velmi známý Velký bariérový útes ,který je dlouhý 2000 km a je nejdelším korálovým útesem světa. V Austrálii je také mnoho pouští jako Velké Viktoriina poušť ,Simpsonova poušť a mnoho ,mnoho dalších. Je tu také mnoho gejzírů a obrovský skalní útvar Aeyrs Rock ,žijí tu klokani ,ovce a koaly ,mají tu bumerangy a pojídají tu tropické ovoce a maso a .. Prostě nádhera ,jako ráj.

Kanada

Krajina se spoustou zasněžených hor a obrovskými ledově čistými jezery ,to je Kanada. Už se vidím jak sedím v malé kavárničce v kanadském městečku a vychutnávám si palačinky a pravým kanadským javorovým sirupem. Celé město obklopují hory a jezera. Na ulicích se povalují zbytky letošního sněhu aby ho brzy nahradil sníh nový. Při procházce po lesích náhle spatříte stáda sněžných sobů a losů ,kdysi v dáli si bobři staví přehradu .. Nic tu nemůže překazit onu dokonalost ..

Francie


Je to tak ,i já bych ráda navštivila proslulé město lásky. Sledovat romantický západ slunce z vrcholu Eiffelovy věže ,pojídat croasanty s čokoládou ,popíjet vínečko .. jaká dívka by po tom netoužila ,že ? Eh ,já jakožto milovnice národní kultury bych samozdřejmě navštila slavný Louvre v Paříži ,vyrazila na exkurzi již zmíněné Eiffelovky a blah ,blahh .. mohla bych pokračovat donekonečna. Svět je plný nádherných míst ,stejně tak i Francie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sinai ^^ | Web | 5. března 2011 v 21:58 | Reagovat

Tie fotky na vyrazili dych...nádhera, tam raz musím ísť...ak budem mať ovšem zrkadlovku xD

2 mujicek | E-mail | Web | 4. května 2011 v 18:25 | Reagovat

já chcííí bydlet v Americe

3 Amy* | 31. července 2011 v 17:08 | Reagovat

Jako kdybych četla svoje vysněná místa, která bych chtěla navštívit :D...

[2]:To chce každej druhej :P A stejně většina zkysne v ČR :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama